Ogłoszenie o sprzedaży drewna opałowego dla mieszkańców sołectwa Lipnica

Ogłoszenie Lipnica

Wójt Gminy Dzikowiec uprzejmie informuje mieszkańców sołectwa Lipnica, że od dnia 30 stycznia 2018 r. ( wtorek ) od godz. 8 00 odbędzie się sprzedaż drewna opałowego pozyskanego w lesie mienia gminnego w sołectwie Lipnica dla mieszkańców sołectwa Lipnica.

Drewno opałowe przygotowane do sprzedaży złożone jest w stosach

Każdy mieszkaniec zainteresowany zakupem drewna opałowego może się w tej kwestii zgłosić do sołtysa wsi Lipnica, który będzie prowadził sprzedaż i udzieli wszelkich informacji o sprzedaży.

Cena sprzedaży drewna:

- opałowe /stosy/ 80,00 zł/lmp z podatkiem VAT

Sprzedawane drewno zostało pozyskane w ramach pielęgnacji lasów i stanowi sztuki chore, obumarłe, wiatrołomy, sztuki -zagrażające bezpieczeństwu i przewidziane do usunięcia zgodnie z planami urządzenia lasu.

Wydawanie i wywóz drewna po uprzednim dokonaniu wpłaty należnej kwoty u sołtysa wsi Lipnica.

• Data aktualizacji: 2024-04-26 15:49