Gmina

Eskulap 2017 - oddaj swój głos

Eskulap 

Czy pacjent może mieć realny wpływ na służbę zdrowia w Polsce? Na podkarpacką na pewno. Od 17 lat jest sposób, by pokazać, jaki poziom opieki medycznej zadowala mieszkańców regionu, a także których lekarzy pacjenci cenią szczególnie. To również forma podziękowania medykom z powołania. Plebiscyt Eskulap Roku 2017 zaraz rusza – tegoroczne głosowanie już od 20 listopada.

Nie dziesiątki czy setki, ale tysiące głosów oddają co roku pacjenci, aby uhonorować ludzi, którym zawdzięczają swoje zdrowie, a często nawet życie. To pokazuje, że temat zdrowia jest dla mieszkańców regionu ogromnie ważny i chcą aby o nim mówiono, oczywiście sami uczestnicząc w tej komunikacji – mówi Agnieszka Pomykała z bezpłatnej Telefonicznej Infolinii Intermed, organizatora Plebiscytu. Jedną z możliwości zagłosowania jest osobiste złożenie kuponu u nas. Ci, którzy z tego sposobu korzystają, nie kryją w rozmowach z nami, że robią to, aby okazać wdzięczność nie tylko za wiedzę medyków, ale również za lekarskie wsparcie, szacunek do pacjenta, zrozumienie i zaangażowanie, często o wiele większe niż się spodziewali. Dla głosujących będzie niespodzianka!

Pacjenci, jak zaznaczają, są gotowi z chęcią poświęcić swój czas, aby wytypować nazwiska najlepszych, według nich, lekarzy rodzinnych, specjalistów i dentystów, a także zagłosować i potem śledzić przebieg Plebiscytu. Ale organizatorzy starają się maksymalnie ułatwić udział w głosowaniu. Od 20 listopada ruszy bardzo wiele opcji, które będą wymienione na stronie www.plebiscytesculap.pl, na której zresztą również warto oddać głos. Poza tym można zadzwonić, a także wypełnić kupon z dziennika Super Nowości lub w wybranych punktach pobrań materiału do badań i na miejscu wrzucić do pojemnika na głosy.

Adresy tych punktów oczywiście znajdują się oczywiście na stronie plebiscytu. Zapraszamy również do siedziby organizatora, która mieści się przy pl. J. Kilińskiego 2 w Rzeszowie – mówi Mariana Mejkiw z Intermed. Serdecznie zachęcamy do głosowania
w jakiejkolwiek formie, a dla głosujących przygotowujemy niespodziankę, o której powiemy już niebawem.

źródło: blekitna.tv

  • Data aktualizacji: 2024-06-24 15:24
  • |
  • Licznik odwiedzin: 4 235 082