Gmina

Program "Wspieraj lokalnie" w Gminie Dzikowiec

Projekt „Wspieraj lokalnie” powstał w efekcie przeświadczenia o kluczowym znaczeniu współpracy między jednostkami samorządu terytorialnego i organizacjami pozarządowymi. Projekt łączy kampanię 1,5% dla lokalnych OPP z kampanią lokalnego rozliczania podatku dochodowego dla jednostek samorządu terytorialnego. W ramach „Wspieraj lokalnie” jednostki samorządu terytorialnego otrzymują możliwość efektywnej realizacji obowiązku wspierania lokalnych organizacji pozarządowych, a jednocześnie stymulowania swoich przychodów z PIT mieszkańców.
Rozlicz PIT w gminie Dzikowiec
Projekt „Wspieraj lokalnie” powstał dzięki współpracy Instytutu Wsparcia Organizacji Pozarządowych z PITax.pl Łatwe podatki.
  • Data aktualizacji: 2023-01-25 08:45
  • |
  • Licznik odwiedzin: 3 255 705