INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW GMINY DZIKOWIEC

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 13 marca w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego, w trosce o zdrowie i życie Mieszkańców Gminy, jak również Pracowników  Urzędu Gminy oraz jednostek podległych, wprowadza się następujące zasady funkcjonowania Urzędu Gminy Dzikowiec:

• Wnioski o przyznanie świadczeń rodzinnych oraz wnioski akcyzy paliwowej będą przyjmowane w pokojach nr 2 oraz nr 15. Petenci oczekujący w kolejce proszeni są o zachowanie 2 metrowej odległości.
  • apelujemy o ograniczenie wizyt w Urzędzie do niezbędnego minimum;
  • w bezpośrednim kontakcie będą załatwiane tylko sprawy pilne i niecierpiące zwłoki;
  • zaleca się załatwianie spraw w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej- e-mail: ugdzikowiec@dzikowiec.itl.pl; e- PUAP lub telefonicznie, pod nr telefonu – 17-74-42-109;

Wszystkie powyższe działania podejmowane są w trosce o Mieszkańców i Pracowników Urzędu Gminy Dzikowiec.

Wójt Gminy Dzikowiec

Józef  Tęcza