OGŁOSZENIE
Zakład Usług Komunalnych w Dzikowcu zwraca się z uprzejmą prośbą o racjonalne i oszczędne korzystanie z wody z sieci wodociągowej.
W związku ze zwiększonym poborem wody oraz koniecznością zapewnienia ciągłości dostaw dla wszystkich odbiorców, prosimy o raconalne:
Apelujemy o odpowiedzialne i solidarne podejście. Wspólne działania pozwolą uniknąć spadków ciśnienia oraz przerw w dostawie wody.
Prosimy mieszkańców o wyrozumiałość i stosowanie się do powyższych zaleceń.
Dziękujemy za współpracę.