W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców zwracamy się do właścicieli prywatnych stawów, oczek wodnych oraz innych zbiorników wodnych z prośbą o ich odpowiednie zabezpieczenie i oznakowanie.
Niezabezpieczone zbiorniki mogą stanowić poważne zagrożenie dla dzieci, osób starszych, a także zwierząt domowych i dzikich. Właściwe działania prewencyjne pozwalają ograniczyć ryzyko nieszczęśliwych wypadków oraz zwiększają bezpieczeństwo osób przebywających w pobliżu terenów wodnych.
W celu zapewnienia bezpieczeństwa prosimy o:
Każdy właściciel zbiornika wodnego ma realny wpływ na poprawę bezpieczeństwa w swojej okolicy. Odpowiednie zabezpieczenie i oznakowanie terenów wodnych pomaga zapobiegać wypadkom oraz chronić zdrowie i życie mieszkańców.
Dziękujemy za odpowiedzialne podejście i współpracę na rzecz bezpieczeństwa naszej lokalnej społeczności.
Dbajmy wspólnie o bezpieczeństwo i odpowiedzialne użytkowanie terenów wodnych.
Wójt Gminy Dzikowiec
.webp)