20 czerwca odbył się Krajowy Trening Pierwszej Pomocy
Dziękujemy strażakom z lokalnych jednostek OSP za profesjonalne przeprowadzenie szkoleń i dzielenie się bezcenną wiedzą! ???????????? Wasze zaangażowanie i cierpliwość sprawiły, że każdy z nas mógł poczuć się pewniej w niesieniu pomocy innym. ????❤️