Gmina Dzikowiec
+48 (17) 744-21-09
e-mail: ugdzikowiec@dzikowiec.itl.pl
www: gminadzikowiec.pl
Data wydruku: 2024-06-25 21:01:09

Gmina

Rosnę z matematyką

 
 
 
 
 
 

Dwie placówki z gminy Dzikowiec: Oddział Przedszkolny w Wilczej Woli oraz Oddział Przedszkolny w Kopciach, otrzymały grant w ramach III edycji Programu „Rosnę z matematyką” organizowanego przed Fundację mBanku. W tegorocznej edycji programu grantowego „Rosnę z matematyką” dofinansowanie otrzymało 209 z 518 zgłoszonych projektów.

Cieszymy się, że programy napisane przez nauczycieli obu placówek został wybrane spośród wielu innych. Granty były w wysokości 5000 tys. dla każdej placówki.
W każdym przedszkolaku drzemie ogromny potencjał matematyczny, który należy pobudzić wieloma zmysłami. Dzięki uzyskanemu grantowi będziemy mogli ten potencjał w dalszym ciągu stymulować i rozwijać.

Od stycznia wspólnie pogłębiamy matematyczną wiedzę poprzez realizację projektów:

  1. Oddziału przedszkolnego w Wilczej Woli: „Kolumb odkrył Amerykę, my odkryjemy matematykę”. Zapraszamy do śledzenia relacji: Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Wilczej Woli (zswilczawola.pl) oraz Facebook
  2. Oddziału Przedszkolnego w Kopciach „Pobawmy się w sklep”, z którego relację można śledzić na stronie szkoły: spkopcie.pl oraz na szkolnym fanpage’u.