Inwestycje na terenie gminy

Szanowni Państwo, Drodzy mieszkańcy Gminy. W trosce o stabilny rozwój naszej gminy poprawę warunków życia naszych mieszkańców pragnę poinformować, że celem nadrzędnym są inwestycje w naszej gminie, które mają służyć przede wszystkim dobru mieszkańców. Inwestycje, które obecnie realizujemy są finansowane ze środków pochodzących z Unii Europejskiej jak i własnych. Ponadto stale pracujemy nad pozyskaniem środków na nowe strategiczne inwestycje w naszej Gminie, o czym będę Państwa informował na bieżąco na naszej stronie internetowej.

Wójt Gminy Dzikowiec

Józef Tęcza

Budowa chodnika w Wilczej Woli

Trwa realizacja długo wyczekiwanej inwestycji - wzdłuż drogi powiatowej nr 1 205 R w Wilczej Woli, na odcinku 630 m budowany jest chodnik, który zapewni bezpieczeństwo pieszym poruszającym się ruchliwą ulicą Rzeszowską.

Wartość inwestycji wynosi 372 277,95 zł. Gmina Dzikowiec w całości pokrywa koszty związane z realizacją zadania.

Wykonawcą robót jest Zakład Produkcyjno – Usługowo – Handlowy „ FERAMENTA”

• Data aktualizacji: 2024-04-23 13:30