Rok 2021

Odbudowa kładek drewnianych na konstrukcji stalowej na rzece Przyrwa w miejscowości Kopcie

Gmina Dzikowiec w 2021 roku realizuje zadanie inwestycyjne pn.: "Odbudowa kładek drewnianych na konstrukcji stalowej na rzece Przyrwa w miejscowości Kopcie". W ramach inwestycji wykonywana jestodbudowa kładek drewnianych na konstrukcji stalowej na rzece Przyrwa w miejscowości Kopcie. Kładki mają długość 30 metrów i szerokość 1,5 metra. W ramach tej inwestycji zostało wykonane także umocnienie brzegów rzeki Przyrwa. Inwestycja ma na celu umożliwienie miejscowej ludności swobodnego przekraczania rzeki Przyrwy. Kładki dla pieszych zostały zniszczone przez powódź jaka miała miejsce na terenie Gminy Dzikowiec w 2019 roku. Fala powodziowa spowodowała trwałe uszkodzenia tych konstrukcji. Całkowity koszt wykonania niniejszego zadania inwestycyjnego to 1 092 363,00 zł. Zadanie finansowane jest ze środkówRządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

GALERIA
 
 
 
 
 
 
  • Data aktualizacji: 2023-09-28 19:34
  • |
  • Licznik odwiedzin: 3 606 957