Fundusz Dróg Samorządowych

Gmina Dzikowiec otrzymała dofinansowanie w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na wykonanie dwóch zadań inwestycyjnych.

W ramach przedsięwzięcia pn.: „Remont dróg gminnych na terenie gminy Dzikowiec” zostanie wykonany remont:

• Drogi gminnej ul. Cicha w Dzikowcu na długości 245 metrów;
  • Drogi gminnej Mechowiec – Zagrody Mechowieckie na długości 990 metrów;
  • Drogi gminnej Wilcza Wola – Sudoły na długości 990 metrów.

Gmina Dzikowiec w ramach procedury przetargowej wyłoniła Wykonawcę oraz podpisano umowę na wykonanie  wyżej wymienionego zadania. Koszt całej inwestycji wynosi 414 932,14 złotych, z czego 60 % kwoty jest dofinansowaniem w ramach Funduszu Dróg Samorządowych, zaś 40 % kwoty jest wkładem własnym Gminy Dzikowiec.

Drugim zadaniem inwestycyjnym jest wykonanie „Przebudowy dróg gminnych na terenie gminy Dzikowiec”, w ramach którego przebudowane zostaną:

• Droga gminna ul. Ogrodowa w Dzikowcu na długości 352 metrów;
  • Droga gminna ul. Plebańska w Dzikowcu na długości 569 metrów.

Zadanie pn.: „Przebudowa dróg gminnych na terenie gminy Dzikowiec” będzie dofinansowane w 60 % przez Fundusz Dróg Samorządowych, 40 % kosztów wykonania przedsięwzięcia będzie stanowić wkład własny Gminy Dzikowiec.

• Data aktualizacji: 2020-11-23 14:49