Ważna Informacja!

Szanowni Państwo,

w trosce o zdrowie Państwa oraz pracowników, Urząd Gminy Dzikowiec dostępny jest w ograniczonym zakresie, do odwołania. Jednocześnie zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, by obsługa interesantów odbywała się płynnie.

Apelujemy apelujemy o powstrzymanie się od wizyt w urzędzie i ograniczenie osobistego załatwiania spraw wyłącznie do sytuacji koniecznych i wyjątkowych. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego i za pośrednictwem e-PUAP

Wnioski, dokumenty oraz pisma stanowiące uzupełnienie złożonych wniosków, można składać za pośrednictwem:

- poczty tradycyjnej na adres: Urząd Gminy Dzikowiec, ul. Dworska 62, 36-122 Dzikowiec

- poczty elektronicznej na adres: ugdzikowiec@dzikowiec.itl

- faksu: + 17 2274508

- Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej e-PUAP

Zapewniamy możliwość kontaktu telefonicznego z pracownikami Urzędu:

poniedziałek od 800 do 1600

wtorku -piątku  od 730-1530

Wizyta osobista w Urzędzie będzie możliwa wyłącznie po uprzednim umówieniu się telefonicznie w sytuacji, gdy nie można jej zastąpić inną formą.

O wszelkich zmianach dotyczących pracy naszego Urzędu będziemy informować na bieżąco za pośrednictwem strony internetowej www.gminadzikowiec.pl

Prosimy o wyrozumiałość w tym trudnym dla nas czasie - choć w ograniczonym i utrudnionym zakresie tylko w taki sposób będziemy w stanie zapewnić możliwość funkcjonowania gminy i realizowania spraw.

Wchodząc do budynku prosimy o zdezynfekowanie rąk. Na parterze usytuowany jest dozownik z płynem do dezynfekcji. Obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa oraz zachowanie bezpiecznej odległości – minimum 1,5 m.

Wójt Gminy Dzikowiec

• Data aktualizacji: 2024-03-28 15:13