Informacja Wójta Gminy Dzikowiec

Urząd Gminy Dzikowiec informuje, że od soboty 17 października 2020r. na terenie Gminy Dzikowiec będą obowiązywać obostrzenia sanitarne strefy czerwonej. Prosimy mieszkańców o stosowanie się do zasad bezpieczeństwa związanego z wprowadzeniem ograniczeń.

Urząd Gminy Dzikowiec pracuje na dotychczasowych zasadach.

Przed przyjściem do Urzędu zachęcamy do wcześniejszego kontaktu telefonicznego. Dzięki rozmowie telefonicznej istnieje możliwość uzyskania informacji o sposobie załatwienia sprawy korespondencyjnie bądź elektronicznie.

Telefon kontaktowy : 17 7442 109, 17 2274 508

Adres mailowy urzędu: ugdzikowiec@dzikowiec.itl.pl

Adres e-PUAP- 2il16e9td4

W trosce o bezpieczeństwo, osoby odwiedzające Urząd obowiązane są do zasłaniania nosa oraz ust, a także do zdezynfekowania dłoni.

Przypominamy, że płatności za podatki oraz wywóz odpadów komunalnych można dokonywać przelewami poprzez systemy bankowości elektronicznej na indywidualne numery rachunku bankowego, które znajdują się w zawiadomieniu o wysokości opłaty.

Józef Tęcza
                                                                                                                                                                                          Wójt Gminy Dzikowiec