W Urzędzie zapłacisz kartą lub telefonem

Od 1 października 2020r. w Urzędzie Gminy Dzikowiec będzie można dokonać płatności kartą lub telefonem.

Gmina Dzikowiec przystąpiła do programu Fundacji POLSKA BEZGOTÓWKOWA współfinansowanego przez Ministerstwo Rozwoju, który adresowany jest do wszystkich urzędów w Polsce. Program dotyczy upowszechniania płatności bezgotówkowych w administracji publicznej. Dzięki niemu możemy korzystać z bezpłatnego i bezgotówkowego płacenia realizowanego przez Urząd Gminy Dzikowiec.

Każdy petent przy pomocy karty płatniczej lub telefonu będzie mógł zapłacić swoje rachunki bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Terminale są przeznaczone tylko i wyłącznie do realizacji zobowiązań wobec gminy, takich jak podatki, opłata skarbowa, opłata za gospodarowanie odpadami komunalnymi, opłata za wodę i odbiór ścieków czy opłata za dzierżawę.

Terminal płatniczy akceptuje płatności z wykorzystaniem kart płatniczych VISA, V PAY, Maestro, MasterCard oraz płatności mobilnych BLIK dokonywanych
w technologii tradycyjnej (stykowej) oraz zbliżeniowej.

Mamy nadzieję, że przyjmowanie opłat w formie bezgotówkowej będzie dla Państwa wygodne, zaoszczędzi czas i zwiększy bezpieczeństwo transakcji.

Wójt Gminy Dzikowiec

Józef Tęcza