Komunikat Wójta Gminy Dzikowiec

Szanowni Państwo

Przez najbliższe tygodnie, w związku ze stanem zagrożenia epidemiologicznego spowodowanego koronawirusem,  zostaliśmy zobligowani do zachowania szczególnej troski o nasze zdrowie.

Każdy z nas jest odpowiedzialny nie tylko za zdrowie swoje i swoich najbliższych, ale też za zdrowie osób, z którymi będzie się kontaktować. Proszę o zachowanie największych standardów bezpieczeństwa, higieny i profilaktyki przeciwko rozpowszechnianiu się koronawirusa. Starajmy się przebywać jak najwięcej w domu i unikajmy dużych skupisk ludzi.

Zwracam się również z prośbą o ograniczenie osobistych wizyt w Urzędzie Gminy Dzikowiec oraz podległych mu jednostkach.

Przypominamy też, by osoby, oczekując na spotkanie z urzędnikiem, ze względu na własne bezpieczeństwo, zachowały odpowiedni dystans od innych oczekujących.

W sytuacji wymagającej osobistego załatwienia sprawy w urzędzie prosimy o wcześniejsze telefoniczne umówienie się z pracownikiem urzędu.

Kontakt w formie elektronicznej:

• e-mail: ugdzikowiec@dzikowiec.itl.pl

• e – PUAP

Kontakt w formie telefonicznej:

• sekretariat : 17 7442109

• GOPS : 17 7442107

• ZOEAS : 17 7442108

• ZUK: 17 7442098

Ograniczenie wizyt w Urzędzie Gminy Dzikowiec  obowiązuje do odwołania.

Wójt Gminy

Józef Tęcza