Obwieszczenia

36-100 Kolbuszowa

OBWIESZCZENIE STAROSTY KOLBUSZOWSKIEGO
z dnia 4 stycznia 2018r.
o przyjęciu dokumentu wymagającego udziału społeczeństwa

Na podstawie art. 43 ustawy z dnia 3 października 2008r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko /tekst jedn. Dz.U. z 2017r. poz. 1405 ze zmian./

zawiadamiam

o przyjęciu w dniu 2 stycznia 2018r. dokumentu: „ Uproszczonych Planów Urządzenia Lasu dla lasów niestanowiących własności Skarbu Państwa na terenie miejscowości Wola Raniżowska, Mazury, Staniszewskie, Korczowiska, Zielonka, Leśna Wspólnota Wsi Dzikowiec w msc. Lipnica, Las Serwitutowy Wsi Nowy Dzikowiec w msc. Lipnica, Leśna Wspólnota Gruntowa Wsi Markowizna w msc. Korczowiska, Leśna Wspólnota Gruntowa Padew Kolonia w msc. Ostrowy Tuszowskie, Leśna Wspólnota Gruntowa Tuszów Narodowy w msc. Ostrowy Tuszowskie oraz inwentaryzacji stanu lasów dla Zgromadzenia Sióstr Służebniczek N.M.P. w Starej Wsi pod Brzozowem w msc. Cmolas" wraz z prognozą oddziaływania na środowisko.

Z treścią w/w dokumentów oraz z „Podsumowaniem" prac nad projektami „Uproszczonych planów..." i „Uzasadnieniem" zawierającym informacje o udziale społeczeństwa w przeprowadzonej strategicznej ocenie oddziaływania na środowisko projektów „Uproszczonych planów ..." można zapoznać się na stronie internetowej w Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Kolbuszowej oraz w budynku Starostwa Powiatowego w Kolbuszowej ul. 11-go Listopada 10; 36-100 Kolbuszowa pokój 303 w godzinach pracy urzędu.

S T A RO S T A

(-)
                                                                                           Józef Kardyś

(Podpisano bezpiecznym podpisem elektronicznym)

Niniejsze OBWIESZCZENIE zamieszcza się na tablicy ogłoszeń i BIP Starostwa Powiatowego w Kolbuszowej. Ponadto na tablicy ogłoszeń i BIP Urzędu Gminy Cmolas, Urzędu Gminy Dzikowiec oraz Urzędu Gminy Raniżów.

• Data aktualizacji: 2024-04-18 14:25