Obwieszczenia

Obwieszczenie Starosty Kolbuszowskiego z dnia 20.11.2019 r.

OBWIESZCZENIE

Starosta kolbuszowski. działając na podstawie arl 39 ust. 1 ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko /t. j. Dz. U z 2018 r poz. 2081 ze zm/ informuje, co następuje:

1. Zgodnie z art. 21 ust. i ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach /t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 2129 ze zm. zleciłem opracowanie uproszczonych planów urządzenia lasu dla lasów niestanowiących własności Skarbu Państwa należących do Leśnych Wspólnot Gruntowych z terenu powiatu kolbuszowskiego oraz, inwentaryzacji stanu lasu z terenu powiatu kolbuszowskiego wraz z prognozą oddziaływania na środowisko
  2. Projekty  ww. dokumentów są dostępne na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Kolbuszowej, a także do wglądu w odziale Ochrony Środowiska. Rolnictwa. Leśnictwa i Ochrony Przyrody Starostwa Powiatowego w Kolbuszowej, ul I I-go Listopada 10. 36-100 Kolbuszowa w godzinach pracy urzędu.
  3. Każdy ma możliwość składania uwag i wniosków do projektów dokumentów w terminie do II grudnia 2019 r. włącznie. Uwagi i wnioski mogą być wnoszone na piśmie bądź ustnie do protokołu w siedzibie Starostwa Powiatowego w Kolbuszowej, ul. 1 I-go Listopada 30-100 Kolbuszowa w godzinach pracy urzędu lub za pomocą środków komunikacji elektronicznej bez konieczności opatrywania ich bezpiecznym podpisem elektronicznym na adres: przyroda@kolbuszowski.pl.  Uwagi wniesione po wyznaczonym terminie nie bedą rozpatrywane.
  4. Organem wlaściwym do rozpatrzenia zgłaszanych uwag i wniosków jest Starosta Kolbuszowski.
  5. Dla w w. dokumentów nie prowadzi sic postępowania w sprawie transgranicznego oddziaływania na środowisko
  • Data aktualizacji: 2024-04-19 12:31